Moje zabawki i gadżety

Od czasu gdy zakupiłam swoje pierwsze zabawki erotyczne moja kolekcja cały czas się powiększa. Posiadam starannie wybrane, profesjonalne gadżety wysokiej jakości – dające duże możliwości rozmaitych zabaw. Gadżety mogą być używane podczas spotkań w klimacie BDSM lub jako ciekawa odmiana podczas standardowych spotkań GFE.

Jakie zabawki posiadam?

Zabawki Lovense

jajeczko, stymulator punktu G, różdżka, korek

Więcej o ich możliwościach znajdziesz w tym wpisie.

Masażer prostaty z pilotem

Wibrujący masażer z kształtem idealnie zaprojektowanym do masowania prostaty. Dodatkowo masuje też krocze, co potęguje doznania. Sterowany jest pilotem i posiada 4 tryby wibracji.

Wibrator Marc Dorcel

Mały,  różowy wibrator o ogromnej mocy. Wibruje w 7 różnych trybach, przez co nadaje się do spokojnych pieszczot, jak i mocnej stymulacji.

Duża różdżka Megawand - Marc Dorcel

Jedno z moich ulubionych urządzeń. Różdżka wyposażona jest w niewyobrażalnie mocny silniczek, posiada 8 prędkości i 20 różnych programów wibracji, więc można z nią fajnie poszaleć. Różdżka nadaje się świetnie do masowania całego ciała, ale przy masażu miejsc intymnych działa naprawdę magicznie. Doprowadza na szczyt w ekspresowym tempie. Bawiąc się tą różdżką trzeba umieć dawkować przyjemność ; )

Szklane korki analne, szklane kulki analne, silikonowe (czarne) korki analne

Zabawki analne w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach umożliwiają wiele ciekawych zabaw z tyłeczkiem – solo lub w połączeniu z klasyczną zabawą (podwójna penetracja). Zaaplikuj wybrany koreczek i sprawdź, jak ciasno może się zrobić.

Dilda realistyczne Pipedream (różne rozmiary) oraz uprząż do strap ona

Dilda popularnej marki Pipedream są najlepszymi realistycznymi dildami dostępnymi na rynku. Mają idealne kształy, kolory, twardość i giętkość. Mogą być stosowane do seksu klasycznego oraz analnego. Można je umocować na strap onie – to zdecydowanie dobra opcja dla panów, którzy czasem lubią odwrócić role.

 

Kajdanki, obróżka ze smyczą, kneble ( różne rodzaje ), linki, taśma, maska na oczy

czyli zestaw do związania lub unieruchomienia w pożądanej pozycji.

Chcesz podgrzać atmosferę? Załóż mi knebelek otwarty lub zamknięty. Mam skupić się tylko na tym, co czuję? Zasłoń moje oczy opaską. Chcesz poczuć mega dominację? Chwyć za obróżkę ze smyczą.
A może wolisz być zdominowany? Nie ma problemu. Moje kajdanki są zawsze gotowe.

Packa, Pejcz, Szpicruta

Klapsy dłonią są mega sexy, ale spróbuj czegoś z mojej kolekcji. Co wybierasz? Długa, smukła szpicruta, poręczna, solidna packa czy głośny, skórzany pejcz? Możesz spróbować wszystkiego!

Wszystkie gadżety są dokładnie czyszczone i dezynfekowane po każdej zabawie i przed nią.

Zdjęcia i opisy zabawek będą regularnie aktualizowane, w miarę powiększania się mojego zbioru.

Jeśli podczas spotkania chciałbyś użyć gadżetu, którego nie posiadam, mogę go nabyć. Szczegóły omówimy przed spotkaniem.

Nie ma możliwości przyniesienia na spotkanie własnych zabawek i gadżetów, ze względu na to, że nie mogę mieć pewności, jakiej jakości są dane zabawki oraz jak były przechowywane i czyszczone.

Sprawdź też inne posty:

Q&A – Zadaj mi pytanie

W najbliższym czasie zamierzam na swoim blogu stworzyć serię wpisów z często zadawanymi pytaniami i odpowiedziami na nie. Myślę, że dzięki temu będzie można mnie troszkę lepiej poznać i dowiedzieć się o mnie kilku ciekawych rzeczy.

Przeczytaj wpis »

Q&A cz.1 – Zdjęcia i filmiki

Pierwsza część Q&A. Sprawdź odpowiedzi na pytania:
– Kto robi Tobie zdjęcia?​
– Czy Twoje zdjęcia są realne? W jakim stopniu je „przerabiasz”?​
– Czy zamierzasz zrobić sobie kiedyś profesjonalną sesję z fotografem?​
– Czy planujesz jeszcze zrobić filmiki takie, jakie miałaś kiedyś?​

Przeczytaj wpis »

Zamierzasz przejść do nieprzyzwoitej części mojej strony i zobaczyć pikantną część mojej natury.

Jeśli lubisz moją słodką stronę i nie chcesz poznawać tej drugiej, nie idź dalej : )