Cennik

Krótka randka

Kilka chwil tylko we dwoje...

2 h2 000 zł500 €
3 h3 000 zł750 €
4 h4 000 zł1 000 €

Dłuższe spotkanie

Zatrzymaj mnie przy sobie na dłużej...

12 h (np. noc)5 000 zł1 200 €
24 h8 000 zł1 900 €
48 h13 000 zł3 000 €
Kolejne 48 h3 000 zł750 €

Wspólne wyjazdy, podróże, wakacje

Stawka według cennika + koszty podróży, zakwaterowania itp.

FLY ME TO YOU

Mogę dojechać do innego miasta na spotkanie minimum 12h (w Polsce) i  24h za granicą. W przypadku podróży zagranicznej do kosztu spotkania należy doliczyć koszt przelotu w obie strony.

Wyjazdy 'tour'

Stawki na wyjazdach (typu tour) ustalane są indywidualnie dla każdego wyjazdu.
Aktualne stawki dla poszczególnych  wyjazdów znajdziesz we wpisach na blogu oraz zakładce ‘Dostępność & Tour”.

Zasady dokonywania rezerwacji

1. Lubię, gdy na spotkaniu nie musimy się z niczym śpieszyć, mamy czas na spokojne zapoznanie i rozmowę. Z tego względu umawiam się na minimum dwie godziny. Z doświadczenia wiem, że na przyjemnym spotkaniu czas szybko ucieka. Godzinne randki są zazwyczaj za krótkie i pozostawiają mały niedosyt, a tego raczej nie chcemy : )
2. Przed umówieniem spotkania zapoznaj się proszę z moją dostępnością. W miarę możliwości zarezerwuj wybrany termin z jednodniowym / kilkudniowym wyprzedzeniem.
3. Każde pierwsze spotkanie z nową osobą wymaga symbolicznej przedpłaty w wysokości 10% kwoty. Z panami, dla których wysłanie zadatku jest kłopotem nie spotykam się.
–  Najwygodniejszą formą płatności jest dla mnie PayPal, ale w wyjątkowych sytuacjach możemy zrealizować przedpłatę innymi metodami. Reszta kwoty płatna jest na początku spotkania w gotówce – w złotówkach lub Euro (czasem dopuszczalna jest lokalna waluta przy zagranicznych wyjazdach ‘tour’).
–  W sytuacji, gdy odwołasz spotkanie minimum 24h wcześniej, przedpłata zostanie zaliczona na poczet następnego spotkania. Jeśli naomiast spotkanie zostanie odwołane z mniejszym wyprzedzeniem niż 24h, zadatek nie zostanie zwrócony i będzie rekompensatą za mój poświęcony czas.  Jeżeli z jakichś względów to ja będę musiała odwołać spotkanie, zadatek zostanie Tobie odesłany tego samego dnia.
4. W przypadku spotkań typu “fly me to you” razem z przedpłatą należy wysłać opłatę za przelot w obie strony.