Pierwszy raz? - Wskazówki dotyczące pierwszego spotkania

Pierwsze spotkanie może być czasem stresujące. Żeby je trochę ułatwić, zebrałam w tym wpisie wszystkie najważniejsze informacje przydatne na początku oraz pomocne wskazówki.

Umawianie wizyty

Jeśli chciałbyś wstępnie zapytać o  moją dostępność w interesującym Ciebie terminie lub szczegóły spotkania (lokalizacja, zakres), możesz skontaktować się ze mną mailowo, poprzez formularz kontaktowy na stronie lub telefonicznie (również SMS i Whatsapp).
W celu ostatecznej rezerwacji konkretnego terminu proszę wyłącznie o kontakt telefoniczny.

Czas spotkania

Spotkanie może potrwać od 2 godzin do kilku dni.

Lubię, gdy na spotkaniu nie musimy się z niczym śpieszyć, mamy czas na spokojne zapoznanie i rozmowę. Z tego względu umawiam się na minimum dwie godziny. Z doświadczenia wiem, że na przyjemnym spotkaniu czas szybko ucieka. Godzinne randki są zazwyczaj za krótkie i pozostawiają mały niedosyt, a tego raczej nie chcemy : ) Jeśli masz ochotę spędzić razem noc, całą dobę, weekend lub kilka dni, chętnie umówię się z Tobą na dłuższe spotkanie.
  1. Spotkania kilkugodzinne
    Od momentu rozpoczęcia spotkania (w hotelu lub restauracji) do momentu rozstania. Na swoich spotkaniach nie ‘obcinam na czasie’. Możesz być pewien, że spotkanie np. dwugodzinne nie potrwa krócej niż 2h.
  2. Spotkania kilkudniowe
    Liczę pełne doby od rozpoczęcia spotkania do jego zakończenia. Przykładowo: spotkanie trzydniowe rozpoczynające się we wtorek o 18:00 potrwa do piątku do godz. 18:00.

Miejsce spotkania

Spotkanie może odbyć się u Ciebie w hotelu lub możemy najpierw gdzieś razem wyjść / umówić się na mieście. Spotykam się w hotelach 4* i 5*. Możemy spotkać się w moim bazowym mieście – Poznaniu lub mogę dojechać na spotkanie do Twojego miasta (na spotkanie minimum 12h w Polsce lub minimum 24h za granicą). Możliwe są też wspólne wyjazdy / wakacje itp.

Zakres spotkania

Przed umówieniem spotkania określ pokrótce jego zakres. Jeśli chcesz, mogę dojechać do Ciebie na sam masaż erotyczny. Możemy również umówić się na pełne spotkanie GFE. Jeśli interesuje Ciebie seks analny, koniecznie o tym wspomnij.

Dokonywanie rezerwacji

W miarę możliwości zarezerwuj termin z jednodniowym/kilkudniowym wyprzedzeniem.

Każde pierwsze spotkanie z nową osobą wymaga symbolicznej przedpłaty w wysokości 10% kwoty. Z panami, dla których wysłanie zadatku jest kłopotem nie spotykam się. 
–  Najwygodniejszą formą płatności jest dla mnie PayPal, ale w wyjątkowych sytuacjach możemy zrealizować przedpłatę innymi metodami. Reszta kwoty płatna jest na początku spotkania w gotówce – w złotówkach lub Euro (czasem dopuszczalna jest lokalna waluta przy zagranicznych wyjazdach ‘tour’).
–  W sytuacji, gdy odwołasz spotkanie minimum 24h wcześniej, przedpłata zostanie zaliczona na poczet następnego spotkania. Jeśli natomiast spotkanie zostanie odwołane z mniejszym wyprzedzeniem niż 24h, zadatek nie zostanie zwrócony i będzie rekompensatą za mój poświęcony czas.  Jeżeli z jakichś względów to ja będę musiała odwołać spotkanie, zadatek zostanie Tobie odesłany tego samego dnia.

Generalnie nie ma reguły. Czasem może się zdarzyć, że jestem dostępna na dzisiejszy wieczór lub jutrzejszy dzień, a czasem bywa, że przez najbliższe dwa tygodnie nie będę w stanie znaleźć czasu na spotkanie.

Zawsze najlepiej jest wstępnie sprawdzić moją dostępność tydzień / dwa tygodnie przed spotkaniem i umówić się tak wcześnie, jak to możliwe, żeby później nie musieć martwić się o wolne terminy.

Możesz też umówić spotkanie sporo wcześniej – często umawiam się z miesięcznym czy dwumiesięcznym wyprzedzeniem.

Koszty / Płatność

Reszta kwoty płatna jest w gotówce na początku spotkania. Przyjmuję płatność w Złotówkach i Euro (czasem podczas tour akceptuję też lokalną walutę). Jeśli spotykamy się najpierw poza hotelem (np. restauracja), przygotuj gotówkę w kopercie oraz malutkiej torebce prezentowej. Jest to najlepszy i najbardziej dyskretny sposób przekazania pieniędzy : )

W przypadku spotkań ‘fly me to you’ do kosztu należy doliczyć opłatę za bilety lotnicze w obie strony i wysłać ją razem z zaliczką.
Podczas wspólnych wyjść, wyjazdów wszelkie koszty zakwaterowania, podróży itp. są po Twojej stronie.

Masaż z dojazdem

Mogę przyjechać do Ciebie do hotelu na sam masaż erotyczny. Na spotkaniu mam ze sobą wszystko, czego będę potrzebować. Z Twojej strony potrzebuję jedynie przygotowania jednego dużego ręcznika do rozłożenia na łóżku i jednego ręcznika, którego będę mogła użyć po prysznicu.

Dojeżdżam do hoteli na spotkania minimum dwugodzinne. Czas liczony jest od początku spotkania do jego końca. W czas wliczony jest nasz prysznic przed masażem i po nim, krótkie przygotowanie (muzyka, świeczki) oraz ewentualny czas przeznaczony na zapoznanie, rozmowę itp. Sam masaż z finałem potrwa prawdopodobnie około 90min, chyba że będziesz chciał przeznaczyć na masaż mniej czasu.

  1. Przed masażem dobrze jest się odświeżyć. Przed spotkaniem lub na jego początku skorzystaj z prysznica. Jeśli chcesz, możesz też wybrać się na saunę lub jacuzzi – efekt masażu będzie jeszcze lepszy.
  2. Przygotuj jeden duży ręcznik do rozłożenia na łóżku oraz jeden ręcznik, z którego będę mogła skorzystać po prysznicu.
  3. Wszystkie pozostałe rzeczy potrzebne do masażu będę miała ze sobą (oliwka, chusteczki, muzyka itp.). Jeśli wolisz, możesz przygotować swoją ulubioną muzykę.

Zachęcam do zapoznania się ze wpisem FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

I pamiętaj – nie musisz się niczym stresować. Jestem miłą dziewczyną i spotykamy się, aby miło spędzić czas. Po kilku chwilach rozmowy i bycia razem poczujesz się bardzo swobodnie i komfortowo, jakbyś spotkał się z przyjaciółką, która znasz od wielu lat. Naprawdę : )

Sprawdź, co oznacza ‘profil zweryfikowany’ i o czym informuje.

Sprawdź też inne posty:

Nowe zdjęcia

Nowe zdjęcia Dziś dodałam na stronę nowe zdjęcia. Dawno żadnych nie publikowałam, więc mam nadzieję, że ucieszą one niejedno stęsknione oko   ; ) Poniżej mała zachętka, a po więcej zapraszam do galerii. Coś delikatnego… Coś seksownego… I coś uroczego ^^ Przejdź do galerii Sprawdź też inne posty:

Przeczytaj wpis »

Pierwszy raz? Wskazówki dotyczące pierwszego spotkania.

Pierwszy raz? – Wskazówki dotyczące pierwszego spotkania Pierwsze spotkanie może być czasem stresujące. Żeby je trochę ułatwić, zebrałam w tym wpisie wszystkie najważniejsze informacje przydatne na początku oraz pomocne wskazówki. Umawianie wizyty Jeśli chciałbyś wstępnie zapytać o  moją dostępność w interesującym Ciebie terminie lub szczegóły spotkania (lokalizacja, zakres), możesz skontaktować się ze mną mailowo, poprzez

Przeczytaj wpis »

Dokonałam wyboru – mam już nazwisko

Dokonałam wyboru – mam już nazwisko. Jeśli przegapiłeś wpis o wyborze nazwiska, możesz zajrzeć tutaj. Wspomniałam tam o tym, jakiego szukam nazwiska i dlaczego. Poprosiłam też o przesyłanie pomysłów na nazwiska. I odzew był naprawdę spory. Dostałam ponad 20 różnych propozycji nazwisk (część z nich pojawiła się kilka razy w wysłanych do mnie wiadomościach). Nazwiska, jakie

Przeczytaj wpis »

Jestem wyjątkowa pod wieloma względami 🙂 Oprócz jednego…

Jestem wyjątkowa pod wieloma względami 🙂 Oprócz jednego… .. imienia. W Polsce, w ogłoszeniach imieniem Laura posługuje się około 60 dziewczyn. Na świecie (na najpopularniejszym międzynarodowym portalu) znaleźć można około 200 Laur. * Ściślej mówiąc, po wpisaniu w wyszukiwarce portalu imienia Laura znaleźć można odpowiednio 60 i 200 ogłoszeń. Część z nich należy czasem do jednej osoby, lecz jest też wiele ogłoszeń,

Przeczytaj wpis »

Zalety korzystania z masażu erotycznego

Zalety korzystania z masażu erotycznego W codziennym biegu często zapominamy o chwili dla siebie – pędząc z pracy do domu i z domu do pracy ignorujemy swoje najbardziej podstawowe potrzeby. Szybkie tempo życia, zgiełk, stres w pracy, natłok obowiązków sprawiają, że kumuluje się w nas napięcie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Raz na jakiś

Przeczytaj wpis »