5 cech dobrej masażystki

+ trochę prywaty

Masaż erotyczny to bardzo specyficzna usługa. Z jednej strony powinna być wykonana profesjonalnie i w zgodzie z pewnymi standardami, z drugiej strony zaś podczas jej wykonywania powinna panować nieskrępowana atmosfera, a sam kontakt z klientem powinien być daleki od profesjonalnej relacji ‘zwykłej’ masażystki i ‘zwykłego’ klienta ze ‘zwykłego’ salonu masażu. Żeby masaż był doświadczeniem, które chce się powtarzać, wszystko podczas wizyty musi dobrze zagrać, a samą masażystkę powinno wyróżniać kilka ważnych, absolutnie podstawowych cech.

Jaka powinna być dobra masażystka erotyczna?

Pracowita i zaangażowana

Praca masażystki to nie jest łatwa praca – jest wymagająca fizycznie i psychicznie. Potrzeba naprawdę wiele chęci i zaangażowania, aby wykonać prawdziwy, klasyczny masaż, który pomoże klientowi i jednocześnie połączyć go z subtelnością i erotyzmem, który po części relaksacyjnej rozgrzeje klienta i powoli przygotuje go na finał. No i sam finał – żeby był dobry powinien być wykonany bez pośpiechu, z wyczuciem i fantazją. Dobry masaż erotyczny nie może być zrobiony według schematu, taśmowo – powinien być połączeniem solidnych umiejętności manualnych masażystki i dużej dozy sensualności. Idealnie byłoby, gdyby masażystka lubiła swoją pracę, gdyby przynoszenie ukojenia i przyjemności poprzez dotyk i masaż dawało jej satysfakcję.

Miła, kulturalna, przyjemna

Idąc na masaż, rozbierając się przed drugą osobą i oddając swoje ciało w jej ręce musimy naprawdę dobrze czuć się przy niej czuć. Kultura, szacunek do drugiego człowieka i szacunek do jego ciała to podstawy, które powinna mieć w sobie każda masażystka, aby klient czuł się przy niej swobodnie, czuł się zaakceptowany, żeby mógł się przy niej wyzbyć swoich kompleksów, zaufać jej i odprężyć się na tyle, aby przeżyć masaż w pełni. Podczas masażu klient i masażystka są naprawdę blisko, spędzają ze sobą ponad godzinę, czasami dwie, często rozmawiają na różne tematy, a niekiedy klient potrzebuje też podczas takiego masażu się wygadać i zrzucić z siebie jakiś ciężar. Takt i empatia to bardzo ważne cechy osobowości, jakimi powinna charakteryzować się masażystka

Zadbana, schludna

Wykonywanie usług związanych z ciałem wymaga bezkompromisowej czystości otoczenia, a usługi erotyczne wymagają od masażystki perfekcyjnej higieny osobistej. Obcując z kimś na masażu erotycznym chcemy, aby ta druga osoba była zadbana, czysta, by zapewniła nam dobry standard i komfort – ręczniki niebudzące wątpliwości co do ich czystości, jednorazowe kapcie, żele pod prysznic, wyczyszczone, zdezynfekowane powierzchnie w toalecie i w pokoju masażu itp itd. Przykro to stwierdzić, ale niestety czystość nie dla wszystkich jest oczywista i często można usłyszeć o zaniedbaniach w tej kwestii. Dobra masażystka powinna być perfekcjonistką, jeśli chodzi o czystość – nie ma w tej kwestii żadnego pola do dyskusji.

Dbająca o szczegóły

Masaż masażem, czystość czystością, ale żeby klient był nie tylko zadowolony, ale wręcz zachwycony, potrzeba czegoś więcej, kilku szczegółów, które dopełnią atmosfery. Dobrana, przemyślana muzyka, świeczki, delikatne kadzidełko i sposób, w jaki wita i zaprasza się klienta to ważne detale, o które warto zadbać. Kiedy masaż jest dobry i wzbogacony odpowiednią aurą, doznania podczas sesji relaksacyjnej są maksymalnie spotęgowane.

Zorganizowana, sumienna, rzetelna

Zorganizowanie – to cecha, która jest ważna w każdej pracy związanej z usługami. Dobra organizacja, prowadzenie kalendarza, przemyślane umawianie wizyt tak, aby niczego nie trzeba było robić w pośpiechu – to kolejna podstawa przy pracy masażystki – szczególnie znacząca, kiedy zamierzasz odwiedzać swoją masażystkę regularnie. No i następna fundamentalna rzecz – sumienność i rzetelność. Ważne, żeby poziom, który masażystka narzuci sobie na początku nigdy nie spadł – żeby pierwszy i piętnasty masaż, na który przychodzisz jako stały klient był tak samo dobry, a nawet lepszy.

Te 5 podpunktów to moim zdaniem najważniejsze cechy, jakie powinna posiadać masażystka erotyczna. Inne cechy mogą być kwestią osobistych preferencji klienta, ale myślę, że powyższa lista jest bardzo uniwersalna i adekwatna dla każdej masażystki – obojętnie, czy pracuje w salonie, czy niezależnie, czy jest początkująca, czy doświadczona, czy wykonuje sam masaż w najgrzeczniejszej wersji, czy oferuje jeszcze szeroki wachlarz dodatkowych usług. Masaż zawsze powinien mieć te same wytyczne i ten sam wysoki standard.

Tak się składa, że jest w Poznaniu taka jedna masażystka, która spełnia wszystkie te wymagania, a nawet jeszcze więcej. Jest zaangażowana, zorganizowana, miła, a jej dbałość o czystość zakrawa wręcz o pedantyczność. I będąc całkiem szczerą, potrafi masować nawet lepiej niż ja (wiem, bo czasem korzystam z jej magicznych mocy, jak uda mi się ją złapać wolną) i ma zdecydowanie więcej doświadczenia w masażach, które świetnie wykorzystuje.

Dziś chciałabym polecić Wam Elizę – dojrzałą, piękną, profesjonalną masażystkę o cudownych, kobiecych kształtach, która specjalizuje się w wykonywaniu masażu klasycznego z dużą domieszką erotyzmu i sensualności. Jej drugą specjalizacją są spotkania GFE – kierowane zarówno do dojrzałych, jak i młodych mężczyzn.

Eliza jest niezależną masażystką, przyjmuje w swoim apartamencie – nowoczesnym, czyściutkim i komfortowym. Jeśli cenisz sobie prawdziwy, profesjonalny masaż, z finałem wykonanym z fantazją i pasją lub jeśli kiedyś (gdy jeszcze przyjmowałam u siebie) lubiłeś wpaść do mnie na masaż po pracy i podobał Ci się sposób, w jaki masowałam, polecam skorzystanie z masażu u Elizy. Jej umiejętności i profesjonalizm na pewno Ciebie zadowolą 🙂

Z Elizą znamy się już od dłuższego czasu. Nie raz złożyło się tak, że miałyśmy wspólnych klientów, którzy otwarcie przyznawali, że naprzemiennie przychodzili raz do Elizki, raz do mnie – zawsze przy tym wychodząc zadowolonym.

Od kiedy nie przyjmuję już u siebie i nie jestem dostępna na godzinne masaże, wielu moich klientów, którzy odwiedzali mnie regularnie nie ma stałej, sprawdzonej masażystki. Wiem, że pośród wielu ogłoszeń masażu ciężko jest się czasem zorientować i wyłapać ogłoszenia warte uwagi oraz że po kilku “wtopach” zwyczajnie można się zniechęcić. Dlatego dzisiaj polecam Wam Elizę. Mam nadzieję, że zaoszczędzi Wam to czasu, nerwów i w końcu będziecie mogli wybrać się na masaż do kogoś, kto pracuje w oparciu o podobne wartości jak ja i kto masuje w stylu podobnym do mojego : )

Więcej o ofercie Elizy możesz przeczytać na jej stronie:

ELIZA | Masaż Erotyczny Poznań | elizapoznan.pl | 601 061 621

Aha, i jeszcze szybkie pytanie i szybka odpowiedź:

Dlaczego polecasz nam Elizę dopiero teraz?
Był czas, kiedy z Elizą polecałyśmy się nawzajem i linkowałyśmy do siebie na swoich stronach. Ci, którzy masaże w Poznaniu śledzą już jakiś czas wciąż o tym pamiętają – brawo dla Was za dobrą pamięć 😀 Ale później obawiałyśmy się, że polecanie się podczas gdy pracuje się w jednej okolicy, z podobną ofertą może trochę wyglądać tak, jak byśmy pracowały dla jednej agencji albo na jednej domówce. Tego nigdy nie chciałyśmy, bo każda z nas pracowała zawsze na swoim, każda miała prywatną ofertę i bardzo ceniła sobie dyskrecję i indywidualne podejście względem klientów. Nie chcąc budzić niesłusznych wątpliwości, przestałyśmy się polecać na swoich stronach i tak zostało aż do dziś.

Teraz rejon pracy mamy zupeeełnie inny (Eliza – Poznań, ja – w zasadzie wszędzie w Europie), a od nowego roku prawdopodobnie jeszcze bardziej się rozejdziemy (ponieważ planuję przeprowadzkę do Warszawy), także chyba na tym etapie i po tym wpisie nikt nie będzie już musiał się zastanawiać, czy pracujemy osobno, czy nie.

 

Uffff, długi wpis, no ale co tam. Ważne, że pomocny i rozjaśniający wiele spraw 🙂

Przy okazji pozdrawiam moich byłych stałych klientów, którzy wiem, że do teraz mnie obserwują. Buziaki ;*

 

Laura Aston

Laura Aston

international, independent escort • sweet companion • passionate lover • professional masseuse

Wszystkie Posty

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się przez social media, zarejestruj się w Disqus lub napisz komentarz jako gość (wpisz swoje imię i zaznacz opcję “Wolę pisać jako gość”, która się wyświetli). Komentarze są premoderowane – Twój komentarz wyświetli się po zaakceptowaniu.