FAQ - Najczęściej zadawane pytania​

Kliknij pytanie, aby wyświetlić odpowiedź.

O mnie, rezerwacjach i spotkaniach

Jeśli jeszcze nie masz doświadczenia z GFE, zachęcam do zapoznania się ze wspisem “Co to jest GFE? Czym są randki Girlfriend Experience?

Tutaj możesz dowiedzieć się o mnie więcej.
Tutaj możesz pooglądać moje zdjęcia.

Spotkanie może się odbyć u Ciebie w hotelu. Spotykam się w hotelach 4* i 5*. Mogę dojechać również do innego miasta. Możliwe są też wspólne wyjazdy.

Minimalny czas spotkania to 4h (5200zł), chociaż polecam rozważyć spotkanie 12h.

Takie spotkanie daje lepsze możliwości miłego i różnorodnego spędzenia czasu bez pośpiechu, skorzystania z wyjątkowego masażu w moim wykonaniu i poczucia prawdziwego GFE.

Generalnie nie ma reguły. Czasem może się zdarzyć, że jestem dostępna na dzisiejszy wieczór lub jutrzejszy dzień, a czasem bywa, że przez najbliższe dwa tygodnie nie będę w stanie znaleźć czasu na spotkanie.

Zawsze najlepiej jest wstępnie sprawdzić moją dostępność tydzień / dwa tygodnie przed spotkaniem i umówić się tak wcześnie, jak to możliwe, żeby później nie musieć martwić się o wolne terminy.

Możesz też umówić spotkanie sporo wcześniej – często umawiam się z miesięcznym czy dwumiesięcznym wyprzedzeniem.

Spotkania kilkugodzinne
Od momentu rozpoczęcia spotkania (w hotelu lub restauracji) do momentu rozstania. Na swoich spotkaniach nie ‘obcinam na czasie’. Możesz być pewien, że spotkanie np. dwugodzinne nie potrwa krócej niż 2h.

Spotkania kilkudniowe
Liczę pełne doby od rozpoczęcia spotkania do jego zakończenia. Przykładowo: spotkanie trzydniowe rozpoczynające się we wtorek o 18:00 potrwa do piątku do godz. 18:00.

Informacje o zaplanowanych wyjazdach tour znajdziesz w zakładce ‘Dostępność & Tour‘.

Jeśli chcesz, możesz również zasugerować miasto, które powinnam odwiedzić. Twoja sugestia będzie bardzo pomocna przy wyborze następnego kierunku moijej podróży.

Pamiętaj, że na spotkanie w danej lokalizacji nie musisz czekać aż do mojego tour. Mogę przyjechać specjalnie dla Ciebie na nasze spotkanie (minimum 4h, choć polecam rozważenie spotkania 12h)

Oferuję seks oralny, klasyczny i analny, w różnych pozycjach, pocałunki, pieszczoty oraz soft BDSM.

Nie. Seks bez zabezpieczenia jest wykluczony.

O masażach

Masaż wykonuję w dwóch wariantach. Każdy z nich nastawiony jest na inne doznania i zaspokaja różne oczekiwania.

Masaż erotyczny jest masażem w najbardziej klasycznej wersji – z finałem ręcznym.

W masażu GFE dodatkowo wplecione są elementu NURU. Masaż może być poprzedzony wspólnym prysznicem. Podczas masażu GFE możesz mnie pieścić, całować. Możliwy jest też masaż wzajemny. Zakończenie masażu może być wykonane ręcznie, oralnie lub możemy połączyć masaż z seksem.

* Przedstawione warianty masaży są stworzone, aby przedstawić pewien schemat / zakres danego masażu i aby każdy mógł skorzystać z masażu, który najbardziej mu odpowiada jednak podczas każdego spotkania (również tego na masaż w wersji podstawowej) dostępna jest moja pełna oferta.

Dojeżdżam do hoteli na spotkania minimum dwugodzinne. Czas liczony jest od początku spotkania do jego końca. W czas wliczony jest nasz prysznic przed masażem i po nim, krótkie przygotowanie (muzyka, świeczki) oraz ewentualny czas przeznaczony na zapoznanie, rozmowę itp. Sam masaż z finałem potrwa prawdopodobnie około 90min, chyba że będziesz chciał przeznaczyć na masaż mniej czasu.

  1. Przed masażem dobrze jest się odświeżyć. Przed spotkaniem lub na jego początku skorzystaj z prysznica. Jeśli chcesz, możesz też wybrać się na saunę lub jacuzzi – efekt masażu będzie jeszcze lepszy.
  2. Przygotuj jeden duży ręcznik do rozłożenia na łóżku oraz jeden ręcznik, z którego będę mogła skorzystać po prysznicu.
  3. Wszystkie pozostałe rzeczy potrzebne do masażu będę miała ze sobą (oliwka, chusteczki, muzyka itp.). Jeśli wolisz, możesz przygotować swoją ulubioną muzykę.

Do masażu używam neutralnego/bezzapachowego/naturalnego olejku ze słodkich migdałów. Po prysznicu nie ma po nim śladu.

Nie, obecnie nie wykonuję stricte masażu nuru. Wykonuję natomiast masaż GFE, w którym znajdują się elementy masażu nuru.

Masaż wykonuję nago. Na życzenie mogę założyć do masażu pończoszki.

Tak. Możemy wykonać masaż do spełnienia na początku i na końcu masażu. Jeśli masz taką ochotę, poinformuj o tym przed rozpoczęciem masażu.

Tak. Oferuję masaże dla mężczyzn, kobiet i par.

Tak. Na masaże dojeżdżam do hoteli 4* i 5* na spotkanie minimum dwugodzinne.

Chcesz wiedzieć więcej?

Sprawdź Q&A na moim blogu.