Pierwszy raz? - Wskazówki dotyczące pierwszego spotkania

Pierwsze spotkanie może być czasem stresujące. Żeby je trochę ułatwić, zebrałam w tym wpisie wszystkie najważniejsze informacje przydatne na początku oraz pomocne wskazówki.

Umawianie wizyty, pierwszy kontakt

Jako pierwsza formę kontaktu preferuję email, Whatsapp, SMS lub wiadomość wysłaną poprzez formularz kontaktowy.
Zadbaj, aby wiadomość była wyczerpująca. Napisz kiedy, gdzie i na jak długo chciałbyś się spotkać. Wspomnij o swoich oczekiwaniach: Czy chciałbyś razem gdzieś wyjść? Jeśli tak, to gdzie? Czy chciałbyś skorzystać z masażu lub oferty BDSM?

Szczegółowa pierwsza wiadomość usprawni nam komunikację. Po wstępnym omówieniu warunków i terminu spotkania możemy również porozmawiać telefonicznie.

Czas spotkania

Spotkanie może potrwać od 2 godzin do kilku dni.

Lubię, gdy na spotkaniu nie musimy się z niczym śpieszyć, mamy czas na spokojne zapoznanie i rozmowę. Z tego względu umawiam się na minimum dwie godziny. Z doświadczenia wiem, że na przyjemnym spotkaniu czas szybko ucieka. Godzinne randki są zazwyczaj za krótkie i pozostawiają mały niedosyt, a tego raczej nie chcemy : ) Jeśli masz ochotę spędzić razem noc, całą dobę, weekend lub kilka dni, chętnie umówię się z Tobą na dłuższe spotkanie.
 
Minimalny czas spotkania poza Warszawą to 4h.

1. Spotkania kilkugodzinne
Od momentu rozpoczęcia spotkania (w hotelu lub restauracji) do momentu rozstania. Na swoich spotkaniach nie ‘obcinam na czasie’. Możesz być pewien, że spotkanie np. dwugodzinne nie potrwa krócej niż 2h.

2. Spotkania kilkudniowe
Liczę pełne doby od rozpoczęcia spotkania do jego zakończenia. Przykładowo: spotkanie trzydniowe rozpoczynające się we wtorek o 18:00 potrwa do piątku do godz. 18:00.

Jest to kwestia bardzo indywidualna – zależy od tego, co konkretnie chciałbyś robić na spotkaniu.

Najczęściej wybierane opcje czasowe na pierwsze spotkanie to 12h oraz 3-4h.

Miejsce spotkania

Spotkanie może odbyć się u Ciebie w hotelu lub możemy najpierw gdzieś razem wyjść / umówić się na mieście. Spotykam się w hotelach 4* i 5*. Możemy spotkać się w moim bazowym mieście – Warszawie lub mogę dojechać na spotkanie do Twojego miasta. Możliwe są też wspólne wyjazdy / wakacje itp.

Zakres spotkania

Przed umówieniem spotkania określ pokrótce jego zakres. Chciałbyś umówić się na spotkanie GFE czy skorzystać też z oferty masażu lub BDSM? Czy chciałbyś, żebym na spotkanie zabrała ze sobą jakieś zabawki? A może interesuje Ciebie seks analny? Jeśli tak, koniecznie o tym wspomnij.

Dokonywanie rezewacji

Do dokonania rezerwacji wymagany jest kontakt telefoniczny (sms, whatsapp, telefon). W przypadku wstępnego omawiania szczegółów emailowo poproszę Ciebie, abyś wysłał mi krótkiego SMSa, żebym miała do Ciebie numer.

Generalnie nie ma reguły. Czasem może się zdarzyć, że jestem dostępna na dzisiejszy wieczór lub jutrzejszy dzień, a czasem bywa, że przez najbliższe dwa tygodnie nie będę w stanie znaleźć czasu na spotkanie.

Zawsze najlepiej jest wstępnie sprawdzić moją dostępność tydzień / dwa tygodnie przed spotkaniem i umówić się tak wcześnie, jak to możliwe, żeby później nie musieć martwić się o wolne terminy.

Możesz też umówić spotkanie sporo wcześniej – często umawiam się z miesięcznym czy kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Koszty / płatność / zadatek

Każde pierwsze spotkanie z nową osobą wymaga symbolicznej przedpłaty w wysokości 10% kwoty. Z panami, dla których wysłanie zadatku jest kłopotem nie spotykam się. 

–  Najwygodniejszą formą płatności jest dla mnie PayPal, przelew oraz czek BLIK, ale możemy zrealizować przedpłatę również poprzez kartę upominkową. 
–  W sytuacji, gdy odwołasz spotkanie minimum 24h wcześniej, przedpłata zostanie zaliczona na poczet następnego spotkania. Jeśli natomiast spotkanie zostanie odwołane z mniejszym wyprzedzeniem niż 24h, zadatek nie zostanie zwrócony i będzie rekompensatą za mój poświęcony czas.  Jeżeli z jakichś względów to ja będę musiała odwołać spotkanie, zadatek zostanie Tobie odesłany tego samego dnia.

Metody płatności zadatku

PayPal i YetiPay

Szybki, anonimowy przelew.

Bitcoin

Łatwy, wygodny i anonimowy przelew BTC.

Przelew na konto

Przelej środki wygodnie online lub anonimowo na poczcie (wybierając usługę ekspres).

Czek BLIK

Anonimowy, dyskretny, wygodny, szybki sposób płatności.

Karta podarunkowa Amazon DE lub Zalando PL

Dyskretny, ekspresowy, anonimowy sposób przekazania równowartości zadatku.

Reszta kwoty płatna jest w gotówce na początku spotkania. Przyjmuję płatność w Złotówkach i Euro (czasem podczas tour akceptuję też lokalną walutę). Jeśli spotykamy się najpierw poza hotelem (np. restauracja), przygotuj gotówkę w kopercie oraz malutkiej torebce prezentowej. Jest to najlepszy i najbardziej dyskretny sposób przekazania pieniędzy : )

W przypadku spotkań ‘fly me to you’ do kosztu należy doliczyć opłatę za bilety lotnicze w obie strony i wysłać ją razem z zaliczką.
Podczas wspólnych wyjść, wyjazdów wszelkie koszty zakwaterowania, podróży itp. są po Twojej stronie.

Masaż z dojazdem

Mogę przyjechać do Ciebie do hotelu na sam masaż erotyczny. Na spotkaniu mam ze sobą wszystko, czego będę potrzebować. Z Twojej strony potrzebuję jedynie przygotowania jednego dużego ręcznika do rozłożenia na łóżku i jednego ręcznika, którego będę mogła użyć po prysznicu.

Dojeżdżam do hoteli na spotkania minimum dwugodzinne. Czas liczony jest od początku spotkania do jego końca. W czas wliczony jest nasz prysznic przed masażem i po nim, krótkie przygotowanie (muzyka, świeczki) oraz ewentualny czas przeznaczony na zapoznanie, rozmowę itp. Sam masaż z finałem potrwa prawdopodobnie około 90min, chyba że będziesz chciał przeznaczyć na masaż mniej czasu.

  1. Przed masażem dobrze jest się odświeżyć. Przed spotkaniem lub na jego początku skorzystaj z prysznica. Jeśli chcesz, możesz też wybrać się na saunę lub jacuzzi – efekt masażu będzie jeszcze lepszy.
  2. Przygotuj jeden duży ręcznik do rozłożenia na łóżku oraz jeden ręcznik, z którego będę mogła skorzystać po prysznicu.
  3. Wszystkie pozostałe rzeczy potrzebne do masażu będę miała ze sobą (oliwka, chusteczki, muzyka itp.). Jeśli wolisz, możesz przygotować swoją ulubioną muzykę.

Sprawdź mój wpis “Polish Escort Guide”. Znajdziesz tam informacje o legalności płatnych spotkań w Polsce oraz przydatne wskazówki dotyczące tego, jak się umawiać.

Co dalej?

Na początek proponuję odwiedzić najważniejsze zakładki na stronie:

Dowiedz się o mnie więcej.

Sprawdź szczegóły mojej oferty.

Naciesz trochę swoje oczy 🙂

Poznaj koszt spotkania.

Zapoznaj się z moim kalendarzem.

Sprawdź dane kontaktowe lub wypełnij formularz rezerwacyjny.

Zachęcam do zapoznania się ze wpisem FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz ze wpisami Q&A, gdzie znajdziesz odpowiedzi na nieco rzadziej zadawane pytania.

I pamiętaj, o NAJWAŻNIEJSZYM! 🙂

Nie musisz się niczym stresować. Jestem miłą dziewczyną i spotykamy się, aby miło spędzić czas. Po kilku chwilach rozmowy i bycia razem poczujesz się bardzo swobodnie i komfortowo, jakbyś spotkał się z przyjaciółką, którą znasz od wielu lat. Naprawdę : )

Sprawdź, co oznacza ‘profil zweryfikowany’ i o czym informuje.

Chcesz poznać mnie bliżej?​

Obserwuj mnie na Twitterze.​