Spotkania GFE - Turyn, Włochy

Witaj w sekcji poświęconej spotkaniom w Turynie

Jestem międzynarodową, niezależną escort. Moim bazowym miastem jest Poznań. Jestem dostępna na spotkania w Turynie i w każdej chwili chętnie Ciebie tutaj odwiedzę.

Podróżowanie to dla mnie wielka przyjemność. Turyn jest jednym z głównych miast, które planuję regularnie odwiedzać podczas moich wyjazdów tour.

Jak możemy spotkać się w Turynie?

Mogę przyjechać specjalnie dla Ciebie

Jeśli chciałbyś spotkać się w Turynie, mogę przyjechać do Ciebie na spotkanie minimum 4h, choć polecam spotkanie 12h. 

4h (lub 12h) to czas samego spotkania. Czas mojej podróży nie jest wliczany w czas spotkania.

Jedynym dodatkowym kosztem dla Ciebie jest koszt mojego przelotu w obie strony oraz wydatki związane z naszym spotkaniem (np. kolacja, wyjście, rozrywka, zakwaterowanie).

Możemy spotkać się, gdy będę tu gościnnie (tour)

Na spotkanie możesz się też umówić przy okazji mojego gościnnego pobytu w Turynie (spotkanie minimum 2h). O swoich wyjazdach informuję 2 tygodnie wcześniej na blogu.

Żeby być na bieżąco, możesz zapisać się na mailowe powiadomienia o moich wyjazdach do Turynu tutaj.

Dlaczego warto spotkać się właśnie ze mną?

Przed spotkaniem z dziewczyną pojawia się wiele obaw i wątpliwości. U mnie możesz być pewny, że…:

 … spotkasz dziewczynę ze zdjęć. Zdjęcia są moje i w 100% autentyczne. 
… mój wiek, waga i wzrost są prawdziwe. Nie mam powodu do manipulowania cyferkami  
… jestem normalną, miłą, naturalną, kulturalną dziewczyną, z którą przyjemnie spędzisz czas – bez obaw o niezręczne sytuacje, bez stresu o to, że nasza relacja będzie dla innych oczywista. Zawsze jestem stosownie ubrana, a swoją urodę podkreślam jedynie subtelnym, wyważonym makijażem.
… jestem zadbana, czysta i pachnąca. 
… nasze spotkanie nie potrwa krócej niż się umówiliśmy
– nie “obcinam na czasie”. Zależy mi, żebyś spędził ze mną miło czas, bez pośpiechu czy poczucie zniecierpliwienia. Swój czas możesz w pełni wykorzystać tak, jak chcesz. Możesz pozwolić sobie na kilkukrotny finał lub po prostu poleżeć, porozmawiać i wspólnie się zrelaksować. 
… na spotkaniu angażuję się w 100%. Jestem aktywna i z chęcią daję Tobie przyjemność. Lubię mężczyzn, cielesne doznania i bliskość. Na pewno to odczujesz… 
… zapewniam pełną dyskrecję. Dodatkowo oferuję spotkania z dojazdem do różnych miast. Dzięki temu możemy spotkać się w obcym dla nas mieście, gdzie nikt Ciebie nie zna. Będziesz mógł poczuć się anonimowo i swobodnie.
… moja oferta pokrywa się z rzeczywistością, jest jasna i sprecyzowana. Nie ma w niej żadnej “ściemy” ani “bylejakości”. Oferuję pieszczoty, pocałunki, seks, wspólny prysznic itp. Nie musisz obawiać się rozczarowania.

Dodatkowo:
– Moja oferta jest międzynarodowa. – Nie musisz wybierać towarzystwa dla siebie z ofert dostępnych u Ciebie ani jechać na spotkanie specjalnie do mnie. Mogę odwiedzić Ciebie w Twoim mieście.
– Mam szeroką ofertę – jeśli spodobała się Tobie nasza krótka randka, zawsze możesz wrócić po więcej… : ) Oprócz spotkań GFE oferuję też profesjonalne masaże, które mogą być ciekawym urozmaiceniem.

Przydatne linki na początek

O mnie
Poznaj mnie trochę lepiej i dowiedz się o mnie więcej.

Dostępność & Tour 
Zobacz gdzie i kiedy jestem dostępna. Sprawdź informacje o moich wyjazdach.

FAQ
Być może znajdziesz tutaj odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania.

Blog & Aktualności
Tutaj znajdziesz wszystkie nowości, aktualności, informacje o wyjazdach oraz luźne wpisy na różne tematy.

Pierwszy raz?
Zanim umówisz się na spotkanie, koniecznie przeczytaj ten wpis. Zawiera on wszystkie podstawowe informacje, jakie warto znać przed spotkaniem

Mam nadzieję, że spodobała się Tobie moja oferta i niedługo się spotkamy : )