Warszawo, nadchodzę : )

Tour Warszawa, 13-14 maja 2019r.

W końcu wybieram się na gościnny pobyt w Warszawie : D Wstępnie zaplanowałam wyjazd na pełne dwie doby, lecz jeśli będzie potrzeba, chętnie zostanę dłużej. Osoby zainteresowane spotkaniem zachęcam do dokładnego zapoznaniami się ze szczegółami.

Oferta w skrócie

GFE (Girlfriend Experience), wspólne wyjście, dinner date, miła rozmowa i towarzystwo, swobodna atmosfera, profesjonalny masaż (możliwy wielokrotny finał, masaż wzajemny, wspólny prysznic), masaż klasyczny, masaż GFE (z elementami NURU), seks klasyczny, seks oralny, pocałunki, pieszczoty, czułość, nieograniczona ilość zbliżeń, seks ZAWSZE w zabezpieczeniu

Szczegóły

data: 13-14 maja 2019r. (od rana do późnej nocy)
miejsce: Warszawa
kontakt: lauraastonla@gmail.com, +48 665 724 077 (również Whatsapp)

outcalls| minimum 2h | 4* i 5* hotele

Jak się umawiać?

Im szybciej, tym lepiej : )  Zainteresowanie na spotkania ze mną w Warszawie jest ostatnio bardzo duże, dlatego zapowiadam wyjazd z ponad tygodniowym wyprzedzeniem.

Najlepiej zarezerwować sobie termin ze sporym wyprzedzeniem i już o nic się nie martwić.

Proszę nie zostawiać rezerwacji na ostatnią chwilę : )

Cennik

2 h2 000 zł500 €
3 h3 000 zł750 €
4 h4 000 zł1 000 €
12 h (np. noc)5 000 zł1 200 €
24 h8 000 zł1 900 €
48 h13 000 zł3 000 €
Kolejne 24 h3 000 zł750 €

Zasady dokonywania rezerwacji

1. Lubię, gdy na spotkaniu nie musimy się z niczym śpieszyć, mamy czas na spokojne zapoznanie i rozmowę. Z tego względu umawiam się na minimum dwie godziny. Z doświadczenia wiem, że na przyjemnym spotkaniu czas szybko ucieka. Godzinne randki są zazwyczaj za krótkie i pozostawiają mały niedosyt, a tego raczej nie chcemy : )
2. Przed umówieniem spotkania zapoznaj się proszę z moją dostępnością. W miarę możliwości zarezerwuj wybrany termin z jednodniowym / kilkudniowym wyprzedzeniem.
3. Każde pierwsze spotkanie z nową osobą wymaga symbolicznej przedpłaty w wysokości 10% kwoty. Z panami, dla których wysłanie zadatku jest kłopotem nie spotykam się.
–  Najwygodniejszą formą płatności jest dla mnie PayPal, ale w wyjątkowych sytuacjach możemy zrealizować przedpłatę innymi metodami. Reszta kwoty płatna jest na początku spotkania w gotówce – w złotówkach lub Euro (czasem dopuszczalna jest lokalna waluta przy zagranicznych wyjazdach ‘tour’).
–  W sytuacji, gdy odwołasz spotkanie minimum 24h wcześniej, przedpłata zostanie zaliczona na poczet następnego spotkania. Jeśli naomiast spotkanie zostanie odwołane z mniejszym wyprzedzeniem niż 24h, zadatek nie zostanie zwrócony i będzie rekompensatą za mój poświęcony czas.  Jeżeli z jakichś względów to ja będę musiała odwołać spotkanie, zadatek zostanie Tobie odesłany tego samego dnia.
4. W przypadku spotkań typu “fly me to you” razem z przedpłatą należy wysłać opłatę za przelot w obie strony.

Zapraszam.

Laura

Laura Aston

Laura Aston

international, independent escort • sweet companion • passionate lover • professional masseuse

Wszystkie Posty

Komentarze

Aby komentować, zaloguj się przez social media, zarejestruj się w Disqus lub napisz komentarz jako gość (wpisz swoje imię i zaznacz opcję “Wolę pisać jako gość”, która się wyświetli). Komentarze są premoderowane – Twój komentarz wyświetli się po zaakceptowaniu.