Q&A

cz.2

BDSM

Pora odpowiedzieć na kilka pytań odnośnie BDSM. Dzisiaj powiem trochę o swoich preferencjach.

Czy wolisz być stroną dominującą czy uległą?

Z natury bliżej mi do bycia stroną uległą. W tej roli czuję się lepiej i na ogół mam z tego więcej przyjemności. Oczywiście bycie stroną dominującą też jest dla mnie przyjemnym doznaniem.

Co najbardziej kręci ciebie w BDSM?

Patrząc pod kątem uległości: podoba mi się, gdy mężczyzna ma nade mną władzę, może robić, co chce, a moim zadaniem jest być posłuszną i dać mu jak najwięcej przyjemności. Szczerze bardzo  to mnie podnieca (nawet sama myśl, gdy o tym piszę 😉  ), jak również świadomość, że wszystko zależy od niego. Najważniejszą rolę odgrywa dla mnie kwestia psychiki. Dominacja fizyczna jest na drugim miejscu, ale oczywiście również jest bardzo ważna. *

Z dominacji fizycznej najbardziej lubię wiązanie, lekkie podduszanie, trzymanie za gardło i delikatne trzymanie za włosy. Lubię, gdy dookoła jest ciemno. Wtedy mogę więcej poczuć. Uwielbiam, gdy mężczyzna przez chwilę zakrywa mi dłonią usta (najlepiej w pozycji od tyłu), muska wargi palcami i wkłada mi palec do ust. To dla mnie bardzo przyjemne doznanie, kiedy czuję, że to działa na jego wyobraźnię i go podnieca.

* „robi co chce”, „wszystko zależy od niego” – oczywiście w zgodzie z podstawową zasadą BDSM „Safe, Sane, Consensual” (bezpieczny, rozsądny, przyzwolony) i wcześniej ustalonymi zasadami

Jaka zabawka dostarcza tobie najwięcej przyjemności?

Zdecydowanie różdżka. Bardzo szybko przy niej osiągam orgazm – mocny i może być wielokrotny (po krótkiej przerwie). Zabawy z różdżką, gdy jestem unieruchomiona, skrępowana są jednymi z moich ulubionych. Lubię, gdy mężczyzna bawi się powoli, czerpie z tego przyjemność i trochę się ze mną droczy nie pozwalając mi za szybko dojść.

Kolejna część Q&A już za nami, ale śmiało możesz pytać dalej: o ofertę, o mnie, o spotkania, o masaże, o sprawy ciut bardziej osobiste niż to, co do tej pory znalazło się na stronie.

Nie obawiaj się zadać pytania. Jeśli nie będzie pasowało do Q&A, to być może trafi do FAQ. A jeśli uznam, że nie chcę odpowiadać na dane pytanie, to po prostu je pominę. Oczywiście autor pytań będzie anonimowy :>

Pytania możesz przesłać na email lauraastonla@gmail.com, wpisując w temat ” Q&A ” lub za pomocą formularza. Wszystkie wiadomości przeczytam i najbardziej trafione pytania będę zamieszczać w kolejnych częściach wpisów z serii pytań i odpowiedzi.

Zadaj mi pytanie

Sprawdź też inne posty:

Q&A cz.2 – Kilka pytań o BDSM

Pora odpowiedzieć na kilka pytań odnośnie BDSM.
– Czy wolisz być stroną dominującą czy uległą?​
– Co najbardziej kręci ciebie w BDSM?​
– Jaka zabawka dostarcza tobie najwięcej przyjemności?​

Przeczytaj wpis »

Zamierzasz przejść do nieprzyzwoitej części mojej strony i zobaczyć pikantną część mojej natury.

Jeśli lubisz moją słodką stronę i nie chcesz poznawać tej drugiej, nie idź dalej : )