Zabawki Lovense

Gadżety firmy Lovense są wyjątkowe na każdym możliwym polu – są bardzo dobrej jakości, mają dużą moc oraz są idealnie przemyślane i zaprojektowane. Ale to, co wyróżnia je najbardziej to sposób, w jaki można je obsługiwać.

Możesz standardowo sterować nimi wciskając przyciski umieszczone na zabawkach, możesz ustawić je tak, aby reagowały na dźwięki muzyki lub obsługiwać je poprzez aplikację. Kontroluj wszystkie gadżety za pomocą jednego tabletu, zmieniaj tryby i moc wibracji, instruuj mnie, kieruj moimi ruchami i przejmij totalną kontrolę nad moją przyjemnością. Taka gra wstępna na pewno Ciebie rozgrzeje i sprawi, że będziesz chętny i gotowy, aby do mnie dołączyć…

Decydowanie o tym, jak mam się bawić na pewno będzie podniecające. Ale może wolisz drugi wariant? Najpierw założysz mi kajdanki na ręce i nogi – będę w takiej pozycji, jaka się Tobie spodoba. Usiądziesz sobie obok mnie lub dalej na fotelu, aby mieć dobry widok i rozpoczniesz zabawę. Teraz wszystko zależy od Ciebie. Ciekawe, jak długo wytrzymasz obserwowanie z odległości.

A może wspólna kąpiel z bąbelkami i zabawkami cicho wibrującymi gdzieś pod wodą? Opcji jest wiele.  Ogranicza nas tylko fantazja.

Jakie gadżety Lovense posiadam?

Lush 2

Wibrujące jajeczko – można go używać na wiele sposobów

lovense hush

Hush

Średniej wielkości korek analny

Domi

Mała, wygodna, silna różdżka

Osci

Stymulator punktu G o  wyjątkowym kształcie

Mam też coś dla Ciebie...

… sterowany (osobnym) pilotem masażer prostaty. Jego specjalnie zaprojektowany kształt pozwoli Tobie poczuć wibracje w najwrażliwszych miejscach. Jednoczesny masaż prostaty i krocza ( 2 punkty wibracji ) da Tobie spotęgowaną przyjemność. Masażer może być głównym punktem naszych pieszczot lub tylko miłym dodatkiem.
Może masz ochotę połączyć masaż erotyczny z masażem prostaty i przeżyć bardzo intensywny orgazm będąc zupełnie biernym?

Masażer Abass

produkt spoza serii Lovense

Wszystkie pokazane wyżej gadżety są wodoodporne.

Już wiesz, jak wykorzystasz potencjał Lovense?

Sprawdź też inne posty:

Q&A – Zadaj mi pytanie

W najbliższym czasie zamierzam na swoim blogu stworzyć serię wpisów z często zadawanymi pytaniami i odpowiedziami na nie. Myślę, że dzięki temu będzie można mnie troszkę lepiej poznać i dowiedzieć się o mnie kilku ciekawych rzeczy.

Przeczytaj wpis »

Zamierzasz przejść do nieprzyzwoitej części mojej strony i zobaczyć pikantną część mojej natury.

Jeśli lubisz moją słodką stronę i nie chcesz poznawać tej drugiej, nie idź dalej : )