Zalety korzystania z masażu erotycznego

W codziennym biegu często zapominamy o chwili dla siebie – pędząc z pracy do domu i z domu do pracy ignorujemy swoje najbardziej podstawowe potrzeby. Szybkie tempo życia, zgiełk, stres w pracy, natłok obowiązków sprawiają, że kumuluje się w nas napięcie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Raz na jakiś czas warto wyrwać się z tej rutyny, całkowicie się zresetować i przy okazji zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia. Wygospodaruj sobie luźną godzinkę lub dwie i zafunduj sobie masaż…

Masaż – ukojenie dla ciała i dla ducha. 
Przy odpowiednim podejściu i nastawieniu masaż może przynosić wielowymiarowe korzyści.
FIZYCZNOŚĆ | Dla sfery cielesnej/zewnętrznej – korzyści zdrowotne
PSYCHIKA | Dla sfery duchowej/wewnętrznej – równowaga, spokój i odprężenie.
SEKSUALNOŚĆ | Ludzka seksualności to połączenie sfery cielesności i duchowości. Masaż erotyczny łączy i równoważy te dwie sfery. Przynosi wspaniałe doznania cielesne oraz wprowadza w stan bardzo głębokiego odprężenia. Erotyczne uniesienie przeżywane podczas finału masażu może być wyniesione ponad wymiar cielesności i przeżyte jako ubogacające przeżycie duchowe – oczyszczająca ekstaza dająca spełnienie, równowagę i satysfakcję.
 

Korzyści fizyczne
W trakcie masażu masowane jest całe ciało – zmęczone nogi, spięte plecy, barki, kark. Poprzez delikatne głaskanie i rozcieranie, mięśnie stopniowo się rozgrzewają i rozluźniają. Stosowane na przemian delikatne i nieco mocniejsze techniki niwelują spięcia w mięśniach i odczuwany przez nie ból. Rozmasowywane są wszelkie zakwasy, a z tkanek przepychana jest zastała krew i limfa. W trakcie masażu mięśnie zostają oczyszczone ze złogów oraz pobudzone zostaje krążenie i przemiana materii – świeża, bogata w tlen krew dostaje się do tkanek, odżywiając i dotleniając cały organizm, a szkodliwe toksyny zostają szybciej usunięte z organizmu. Dzięki temu po masażu odczuwasz zastrzyk energii i czujesz się jak nowo narodzony.

Korzyści duchowe
Masaż to także okazja na głęboki relaks i wyciszenie – spokojna aura podczas masażu, ciepłe światło świec i delikatna muzyka wprowadzają Ciebie w stan odprężenia. Powoli zwalniasz oddech, rozluźniasz mięśnie, odbiegasz myślami od codzienności. Skupiasz się na własnych doznaniach, kojącym dotyku masażystki, powolnie wędrujących po Twoim ciele rozgrzanych dłoniach i przyjemności, jaką Tobie dają. Korzystasz z pięknych chwil, w których wszystko dookoła dzieje się właśnie dla Ciebie. Czujesz się coraz bardziej swobodnie, zatracasz się w przyjemnościach cielesnych doznań, jesteś coraz bardziej pobudzony i coraz silniej zaczynasz odczuwać rodzące się w Tobie pragnienia  

Korzyści seksualne
 Kuszące widoki, subtelne muśnięcia ciała i wzajemny, zmysłowy dotyk sprawiają, że Twoje pożądanie rośnie. Niespiesznie pieszczoty Twoich najbardziej wrażliwych miejsc, dają Tobie niezwykłą przyjemność, prowadząc Ciebie ku wspaniałemu spełnieniu.
Z połączenia masażu relaksacyjnego z erotycznym płyną podwójne korzyści i podwójna przyjemność. Masaż erotyczny to rytuał, podczas którego odpręża się całe ciało, a osoba masowana doświadcza pełnego, głębokiego relaksu, którego ukoronowaniem jest spełnienie seksualne. Masaż erotyczny i bliski kontakt z drugim człowiekiem pozwalają na odblokowanie się, otwarcie się na swoje potrzeby i na drugą osobę. Wzajemny dotyk, otwartość, śmiałość i brak skrępowania sprzyjają poznawaniu swojego ciała, swoich pragnień i świadomemu przeżywaniu doznań seksualnych.

Jestem pewna, że po masażu poczujesz się wypoczęty, zrelaksowany, spełniony i zapragniesz wrócić po więcej. Nasze spotkania z pewnością będą dla Ciebie miłą odskocznią od codzienności.  Być może z czasem uzależnisz się od masażu i związanych z nim doznań. No ale cóż… W tak szalonym świecie można pozwolić sobie na jedno, małe, niewinne uzależnienie ; )

 

Sprawdź też inne posty:

Q&A cz.1 – Zdjęcia i filmiki

Pierwsza część Q&A. Sprawdź odpowiedzi na pytania:
– Kto robi Tobie zdjęcia?​
– Czy Twoje zdjęcia są realne? W jakim stopniu je „przerabiasz”?​
– Czy zamierzasz zrobić sobie kiedyś profesjonalną sesję z fotografem?​
– Czy planujesz jeszcze zrobić filmiki takie, jakie miałaś kiedyś?​

Przeczytaj wpis »

Q&A – Zadaj mi pytanie

W najbliższym czasie zamierzam na swoim blogu stworzyć serię wpisów z często zadawanymi pytaniami i odpowiedziami na nie. Myślę, że dzięki temu będzie można mnie troszkę lepiej poznać i dowiedzieć się o mnie kilku ciekawych rzeczy.

Przeczytaj wpis »